MEDLEMSLOGIN
Hvis du ikke har en profil, kan du oprette en her!

AFLYSNING AF AL TRÆNING

Skrevet den 11. marts 2020 af Nanna Kejser
Grundet nyeste pressemeddelelse mandag d. 23 marts er alle vores hold fortsat aflyst. Som udgangspunkt frem til og med mandag d. 13.04.20. Hvis vores idrætsforbund, DGI og GymDanmark, ændrer anbefalinger skriver vi ud igen. 

 

Kommentarer

Det er ikke muligt at kommentere på denne nyhed
Hvis du allerede er medlem af Albertslund Gymnastik forening, kan du logge ind ved at udfylde brugernavn og adgangskode nedenfor.
Hvis du ikke er blevet medlem af Albertslund Gymnastik forening, og godt kunne tænke dig det, kan du nemt oprette dig en profil og tilmelde dig et hold. Skulle du imod forventning have problemer eller spørgsmål, kan du altid kontakte os.

Forside - Foreningen - Hold information - Fitness DropIN - Bliv instruktør
Tilmelding - Praktisk info - Kontakt - Sitemap
AIF Gymnastik og fitness er sponsoreret af Elternativet ApS
©opyright 2007 - 2020 AIF Gymnastik og fitness