MEDLEMSLOGIN
Hvis du ikke har en profil, kan du oprette en her!

Kontakt os

 

Information vedr. hold kontakt da:

Dame-/Herrehold og DropIN hold (Egelundskolen og Hyldagerskolen):
Rie Pedersen
formand@aifgymnastik.dk
 
Springhold (Albertslund stadion):
Sara Mortensen
Sara@aifgymnastik.dk
 
TeamGym (TGAV Konkurrence):
Mette Bulow-Olsen & Henriette Lykke-Bredfeldt
Mette@aifgymnastik.dk
Henriette@aifgymnastik.dk
 
Rytme hold og børne/ ungehold (Egelundskolen):
Johanna Pickering
Johanna@aifgymnastik.dk
Tlf.: 20 44 87 59
OBS! Kan kun kontaktes i tidsrummet kl. 19-20.

Andre spørgsmål:

Formand:
Rie Pedersen
Formand@aifgymnastik.dk
Tlf.: 26 15 26 55
 
Kasserer:
Jette Kristensen
Jette@aifgymnastik.dk
 
Medlemsadministrator og hjemmeside:
Rie Pedersen & Johanna Pickering
Info@aifgymnastik.dk
 

Send en email

Ved henvendelse pr. email, kan du forvente en svar tid på 4-5 dage.
Modtager:
Navn:
Addresse:
Postnr. & By:
Telefon:
Email:
Besked:
Hvis du allerede er medlem af Albertslund Gymnastik forening, kan du logge ind ved at udfylde brugernavn og adgangskode nedenfor.
Hvis du ikke er blevet medlem af Albertslund Gymnastik forening, og godt kunne tænke dig det, kan du nemt oprette dig en profil og tilmelde dig et hold. Skulle du imod forventning have problemer eller spørgsmål, kan du altid kontakte os.

Forside - Foreningen - Hold information - Fitness DropIN - Bliv instruktør
Tilmelding - Praktisk info - Kontakt - Sitemap
AIF Gymnastik og fitness er sponsoreret af Elternativet ApS
©opyright 2007 - 2021 AIF Gymnastik og fitness